Vyrazte na hory. Víme, kde nebudete zklamáni!

Máte v plánu užít si příjemného horského vzduchu, nebo si užít sportovní aktivity, která může být spojena jak se zimním lyžováním, tak i s letní procházkou, nebo jízdou na kole? Pokud ano, rozhodně vyrazte na hory. Konkrétně na Šumavu, jelikož zde nebude zklamán žádný milovník přírody, sportu, ani zajímavé historie. Pamatujte na to, že vám jenom těžko bude stačit jeden jediný den. I z toho důvodu doporučujeme vybrat si kvalitní chatky Šumava, které jsou možností, jak se ubytovat celkem kvalitně, nebo jak se ubytovat za výhodné ceny. Samozřejmě s jistotou toho, že můžete přijet jako parta přátel, nebo rodina i s menšími dětmi, pro které bude také přichystáno potřebné zázemí a komfort.

Zvolte správné místo

Ideálním bydlením je vždy to, které je doslova dokonalým výchozím bodem do všech směrů a ke všem možným aktivitám, nebo zajímavostem. Jednou z takových variant je chatová osada Nad Rybníkem. Ta je unikátní v tom, že si můžete užívat nedalekého lesa, možnosti koupání, nebo se můžete ihned napojit na místní cyklostezku a vyrazit prozkoumat nádherné horské masivy, stejně jako jezera a rybníky, nebo další turistická lákadla. Není divu, že zájem právě o Šumavu rok od roku stoupá. Vyrazit ale můžete i mimo tuto horskou oblast, a to do míst, jako je:

  • Aquapark v Horažďovicích
  • Zámek Orlík
  • Dino Park Plzeň

Načerpání energie je základ

Jak jsme zmínili, jeden den vám na poznání šumavských krás rozhodně stačit nebude. Stejně tak pamatujte, že pro načerpání energie byste měli mít nejenom kde složit hlavu, ale měli byste mít možnost se také dobře najíst a napít. I to zmíněné chatky na Šumavě nabídnout. Máte-li v plánu navštívit právě tyto české hory, již víte, že se není třeba obávat toho, že by přespání bylo jakýkoliv problém. Pamatujte také, že čím více dní se na Šumavě zdržíte, tím více zajímavostí vám nabídne.


Sponzorované odkazy: 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*
Website

Type The Red Captcha Characters Below.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>