Dovolená v Indii s CK Arcadia Air

Exotická dovolená v Indii skrývá řadu okouzlujících míst. Indie je zemí tradic a dosud nebyla příliš ovlivněna masovou turistikou a komercí. Při delším pobytu v Indii se snadno dokážete sžít s osobitým místním životním stylem, místními tradicemi a různými zvyky. Vyberte si na svou dovolenou takové období, kdy se budete moci zúčastnit oslav indických svátků a významných událostí.

Zájezdy do Indie

Poznávací zájezdy do Indie svým turistům nabízejí známá i méně známá místa pro nákupy. Indie je typická pro překrásně zpracované šperky, ručně vyráběné předměty a lněné oděvy. Hedvábí, ručně tkané koberce, šperky, kožené výrobky a ručně malované obrázky patří mezi typické výrobky Indie. Vybrat si můžete nákupy v rušných tržištích anebo bazarech.

Co se týká dopravy v Indii, rozhodně nepatří mezi rychlé, pohodlné a komfortní. Nicméně je velice levná a funguje téměř všude. Navíc úplnou třešničkou na dortu je fakt, že se budete moci svést na takovém legendárním prostředku, který v Čechách těžko uvidíte. K řízení auta v Indii budete potřebovat mezinárodní řidičský průkaz, ale pokud to není nutné, nedoporučuji se na vlastní pěst na indické komunikaci raději vydávat.

Poznávací zájezdy do Indie

Exotika, památky, rodiště Buddhovo, panství Velkých Mughalů, vlast Máhatmy Gándího, působiště Matky Terezy – takové jsou poznávací zájezdy do Indie. Země nekonečných protikladů a miliardy indických bohů. Indie je zkrátka zemí, kterou nepochopíte, můžete jí pouze osobně procítit a prožít. Vyberte si poznávací zájezd do Indie na www.exotickapriroda.cz.

Severní Indie je proslavená tancem (mix stylů tradiční hudby, buddhismu, jógy) a zábavou, tudíž je vhodná zejména pro mladší generaci turistů. Říká se, že na severu důchodce nepotkáte. Tato oblast je „živá“ a aktivní zejména kolem Nového roku. Pro turisty, kteří upřednostňují klasické dovolenkové radovánky, je ideální místo Candolim beach. Leží severně od hlavního města Panaji.

Jih Indie je naopak typický pohodou a klidem. Krásné pláže, spokojení turisti, klid, relax. Cílem zájezdů často bývá pláž Utorda.


Sponzorované odkazy: 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*
Website

Type The Red Captcha Characters Below.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>